CPK - informacje dotyczące przebiegu linii kolejowych

Szanowni Państwo,
zespół konsultacyjny Infra - Centrum Doradztwa informuje o uruchomieniu strony internetowej dla mieszkańców, dotyczących projektów:

• "Budowa linii kolejowych nr 5 i 242 na odc. Grochowalsk - Grudziądz - Warlubie" oraz
  • "Budowa linii na odc. Grudziądz - Gdańsk”

wraz z dedykowaną mapą interaktywną z wariantami przebiegu projektowanej linii kolejowej, znajdują się pod adresem: https://www.cpk.pl/pl/budowa-linii-kolejowych-nr-5-i-242-na-odc-grochowalsk-grudziadz-warlubie-oraz-na-odc-grudziadz-gdansk

Jednocześnie informujemy, iż ramach niniejszego projektu przewidziane są spotkania informacyjno-konsultacyjne z mieszkańcami, mające na celu zaprezentowanie projektowanych przebiegów wariantów linii kolejowej.

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z infolinią CPK: 539 188 404.

Czytany 808 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 21 marzec 2024 10:59