XXI edycja konkursu Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy

Wystartowała kolejna edycja konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy". Konkurs ma charakter ogólnopolski i jest organizowany przez Business Centre Club (BCC), we współpracy z Ministerstwem Finansów i Krajową Administracją Skarbową. Wyłania najlepiej funkcjonujące, zdaniem przedsiębiorców, urzędy skarbowe.

Celem konkursu jest propagowanie dobrych praktyk w zakresie obsługi klienta oraz budowanie relacji opartych na życzliwości i profesjonalizmie między administracją skarbową a przedsiębiorcami. Tytuł „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy" jest wyróżnieniem od przedstawicieli biznesu dla urzędów skarbowych i ich pracowników.

W ramach konkursu przedsiębiorcy wypełniają ankiety w formie elektronicznej, w których oceniają jakość obsługi podatnika przez urząd, łatwość komunikacji i kompetencje pracowników. Przedsiębiorcy mogą wypełniać ankiety konkursowe do końca marca. Formularz ankiety, którą BCC przygotowało we współpracy z MF i KAS, jest dostępny na stronie internetowej BCC.

Urzędy skarbowe, które zdobędą największą liczbę punktów w ankietach, otrzymają tytuł „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy". Prawo używania tytułu przysługuje przez rok, do czasu rozstrzygnięcia kolejnej edycji konkursu.

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie internetowej Business Centre Club.

Czytany 345 razy

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top