Konkurs grantowy "Moje miejsce na Ziemi"

Grupa Orlen Upstream zachęca do zapoznania się z ogólnopolskim konkursem grantowym "Moje miejsce na Ziemi", który jest organizowany przez fundację "Orlen Dar Serca". W ramach konkursu zostaną wybrane i sfinansowane najbardziej wartościowe projekty oraz inicjatywy społeczne zgłoszone przez organizacje o charakterze non profit, posiadające osobowość prawną.

Organizatorzy zachęcają do zaangażowania się i składania wniosków oraz działania na rzecz rozwoju lokalnych wspólnot. Granty w ramach konkursu "Moje miejsce na Ziemi" zostaną przeznaczone na dofinansowanie inicjatyw związanych m.in. ze sportem, rekreacją, zdrowiem, bezpieczeństwem, wsparciem osób potrzebujących, kulturą i sztuką, ochroną środowiska oraz zachowaniem dziedzictwa historycznego, a także edukacją.

Szczegółowe informacje i regulamin znajdą Państwo na stronie http://www.orlendarserca.pl/PL/Pomoc/Strony/Moje-miejsce-na-ziemi.aspx

 

Czytany 2008 razy Ostatnio zmieniany piątek, 21 wrzesień 2018 06:16

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top