Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Grudziądzu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Wsparcie spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych ze środków Regionalnego Programu Województwa Kujawsko-Pomorskiego”, na którym omówione zostaną założenia wsparcia spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych w ramach instrumentów finansowych oraz aktualnych konkursów ze środków unijnych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Centrum Aktywizacji Zawodowej Powiatowego Urzędu Pracy w Wąbrzeźnie prezentuje aktualną listę ofert pracy za granicą sieci EURES bez wymaganej znajomości języka obcego.

poniedziałek, 11 luty 2019 00:00

Planowane wyłączenia prądu - Jarantowice

Energa-Operator informuje, że nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla mieszkanców Jarantowic zasilanych z następujących stacji transformatorowych:

czwartek, 07 luty 2019 00:00

Karta Dużej Rodziny jest ogólnopolskim programem wprowadzonym w czerwcu 2014 r.

Karta przysługuje rodzinom z przynajmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Rodzice mogą korzystać z karty dożywotnio, dzieci - do 18 roku życia lub do ukończenia nauki, maksymalnie do osiągnięcia 25 roku życia. Dzieci posiadające orzeczenie o niepełnosprawności otrzymają kartę na czas trwania orzeczenia.

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań "Organizacja wydarzeń kulturalnych przyczyniających się do kultywowania tradycji oraz integracji społeczności lokalnych Gminy Ryńsk" oraz "Organizowanie zajęć rekreacyjno - wypoczynkowych dla dzieci i młodzieży".