Zawody Powiatowe OLD BOYS 2017

Zebraliśmy się o godz. 9: 00 rano w sobotę 2 września 2017 roku, aby strażacy, którzy maja więcej niż 40 lat mogli zmierzyć się w sportowej rywalizacji. Przypomnijmy, iż OSP przygotowują pięcioosobowe drużyny, według regulaminu ustalonego przez organizatorów, którymi w tym roku byli wąbrzescy strażacy.

Na szczęście wybrano najlepsze miejsce, jakie daje szansę przeprowadzenia „mokrych” zawodów na terenie PSP Wąbrzeźno. Piszę mokrych, bowiem deszcz w tym roku na dobre zagościł w naszym regionie. Mimo tego zawody się odbyły, na dodatek pod ich koniec zaczęło się trochę rozpogadzać! Klasyfikacja ogólna zawodów.
Jak zawsze dajemy wyjaśnienie, iż nie chodzi o rywalizację za „wszelką cenę”, a o udział, który z roku na rok spotyka się z większym zainteresowaniem strażaków. Przy sumowaniu punktacji wzięto pod uwagę czas wykonania, oraz premię za wiek na zasadzie, – kto starszy, większa czasowa premia.

W zmaganiu indywidualnym odnotowaliśmy następującą kolejność;
1. Wojciech Szczepański z Orzechówka.
2. Robert Jagiełło z Jaworza.
3. Jarosław Herbowski z Wąbrzeźna.
4. Krzysztof Ślesar z Błędowa.
5. Radosław Cegielski z Wielkich Radowisk.
6. Jacek Nawrocki z Ryńska.
7. Roman Mądzielewski z Ryńska.
8. Roman Gruszka z Myśliwca.
9. Adam Ciupak z Jaworza.
10.Jerzy Wrzesiński z Kurkocina.
11.Bogdan Kołodziejski z Wąbrzeźna.
12.Zbigniew Maroń z Orzechowa.
13.Henryk Kozłowski z Niedźwiedzia.
14.Marek Koreń z Ryńska.

W rywalizacji drużynowej nasze waleczne drużyny uplasowały się następująco.
1. OSP Kurkocin
2. OSP Orzechowo
3. OSP Orzechówko
4. OSP Błędowo
5. OSP Myśliwiec
6. OSP Jaworze
7. OSP Ryńsk
8. OSP Wielkie Radowiska
9. OSP Wąbrzeźno
10. OSP Niedźwiedź

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział i sportową rywalizację. Na zakończenie ogłoszono, iż zawody powiatowe „Old Boys 2018” odbędą się w Jaworzu. Po zakończonej rywalizacji usiedliśmy do zasłużonego poczęstunku, sponsorowanego z własnych środków, a przygotowanego przez Panią Barbarę Henryszewską.

 

Janusz Marcinkowski

 

OldBoys 2017 02 OldBoys 2017 03
Czytany 3139 razy Ostatnio zmieniany środa, 15 listopad 2017 13:54

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top