środa, 13 luty 2019 00:00

Otwarcie nowego budynku remizy i świetlicy w Jaworzu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 8 grudnia 2017 roku w Jaworzu miało miejsce uroczyste otwarcie nowo wybudowanego obiektu: świetlicy wiejskiej oraz remizy OSP. Uroczystość zgromadziła liczne grono mieszkańców Jaworza oraz zaproszonych gości, aby wspólnie uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu.

Symbolicznego otwarcia przez przecięcie wstęgi dokonali: Pan Władysław Łukasik - Wójt Gminy Ryńsk, Pan Roman Gruszka – Wiceprzewodniczący Rady Gminy, Pan Kamil Zarębski - Sołtys wsi, Pan Waldemar Marchewka - Prezes OSP w Jaworzu, Pani Aleksandra Ślusarczyk - Przewodnicząca KGW w Jaworzu oraz Pan Tadeusz Walczak - Kierownik budowy. Dopełnieniem ceremonii było poświęcenie budynku przez Księdza Pawła Kubasika Proboszcza Parafii pw. Świętego Jerzego Męczennika w Niedźwiedziu oraz przekazanie przez Wójta Gminy kluczy do obiektu na ręce Sołtysa. Zebrani goście mogli oficjalnie przekroczyć progi nowej Świetlicy i remizy.

Jaworze otwarcie 2

Jaworze otwarcie 4Jaworze otwarcie 1Jaworze otwarcie 3Jaworze otwarcie 5Jaworze otwarcie 6

Czytany 2156 razy Ostatnio zmieniany środa, 20 luty 2019 09:40

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top