2013

Budowa świetlicy we WroniuBudowa świetlicy we Wroniu

Zakończono roboty związane z budową świetlicy we Wroniu.

Utworzenie parków fitness i rekreacji w miejscowościach Ludowice, Sosnówka i WęgorzynUtworzenie parków fitness i rekreacji w miejscowościach Ludowice, Sosnówka i Węgorzyn

Zakończono realizację zadania pod nazwą „Utworzenie parków fitness i rekreacji w miejscowościach Ludowice, Sosnówka i Węgorzyn”.

Budowa wodociągu w RyńskuBudowa wodociągu w Ryńsku

W kwietniu rozpoczęły się prace związane z budową sieci wodociągowej oraz przyłączy wodociągowych w miejscowości Ryńsk. Zakres robót obejmuje wykonanie sieci wodociągowej o łącznej długości 5,06 km oraz przyłączy o łącznej długości 3,10 km.

Budowa chodnika w JarantowicachBudowa chodnika w Jarantowicach

Prowadzone są prace związane z budową chodników w centrum Jarantowic. Budowa obejmuje wykonanie dwóch odcinków chodnika o łącznej długości 160 m.

Budowa budynku szatni w RyńskuBudowa budynku szatni w Ryńsku

Trwają prace związane z budową budynku sanitarno-szatniowego w Ryńsku. Przedmiotem inwestycji jest budynek parterowy, niepodpiwniczony z dachem wielospadowym o powierzchni użytkowej 87,57 m2 i kubaturze 511,41 m3. Budowa tego obiektu wraz z ogrodzeniem i piłkochwytami stanowi uzupełnienie infrastruktury bazy sportowej istniejącego boiska trawiastego w miejscowości Ryńsk. Zadanie pod nazwą „Urządzenie centrum sportowego w Ryńsku” jest współfinansowane ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w ramach działania 313, 322, 323 „Odnowa i rozwój wsi”.

Rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej w JarantowicachRozbudowa budynku Szkoły Podstawowej w Jarantowicach

W czerwcu rozpoczęła się inwestycja polegająca na nadbudowie części parteru budynku Szkoły Podstawowej w Jarantowicach. Zadanie wykonywane jest w technologii tradycyjnej o konstrukcji murowej, dach o konstrukcji stalowo-drewnianej z pokryciem papą termozgrzewalną. Kubatura nadbudowy wynosi 720,66 m3, a powierzchnia użytkowa 170,37 m2

Modernizacja drogi Wałycz-MyśliwiecModernizacja drogi Wałycz-Myśliwiec

W maju ruszyły roboty na drodze gminnej Wałycz-Myśliwiec. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach programu wieloletniego pod nazwą „Narodowy program przebudowy dróg lokalnych – Etap II Bezpieczeństwo – Dostępność – Rozwój”: nazwa projektu: „Przebudowa drogi gminnej Nr 70258 C Wałycz – Myśliwiec”. Projekt obejmuje przebudowę drogi na odcinku długości 2,205 km w zakresie zmiany nawierzchni na bitumiczną oraz wykonanie elementów poprawiających bezpieczeństwo ruchu drogowego. Przebudowa arterii umożliwi połączenie drogi wojewódzkiej nr 534 Grudziądz - Rypin z drogą powiatową nr 1715C Wąbrzeźno – Lembarg, a tym samym przyczyni się do poprawy dostępności komunikacyjnej regionu.

Remont świetlicy w TrzcianieRemont świetlicy w Trzcianie

Przeprowadzono remont świetlicy w Trzcianie.

Czytany 2569 razy
Więcej w tej kategorii: « 2014 2012 »

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top