Najlepsi uczniowie nagrodzeni nagrodą Wójta

24 czerwca br. w szkołach uroczyście podsumowano kolejny rok szkolny. Pan Władysław Łukasik Wójt Gminy nagrodził uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie jednocześnie pogratulował wszystkim osiągniętych wyników i życzył dalszych sukcesów. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy, absolwenci zostali uhonorowani nagrodami rzeczowymi w postaci roweru, pozostali uczniowie otrzymali nagrody książkowe.

Nagrodzeni uczniowie

Szkoła Podstawowa w Jarantowicach

Absolwenci: Weronika Dziub, Joanna Nowocień, Agata Biczkierów, Sylwia Czudak, Magdalena Rompa.

Uczniowie klas IV-VII: Oliwia Bieda, Aleksandra Dulska, Bartosz Gburczyk, Franciszek Matuszak, Robert Jurkiewicz, Sebastian Kędzierski, Nadia Műller, Oskar Śliwiński, Oliwia Imiałek, Julia Bestjan, Małgorzata Dziub, Michalina Dziura, Oliwia Krawczyk, Lena Matuszak, Kinga Nadworna, Patrycja Politowska, Martyna Gryczkowska, Paulina Sroka, Przemysław Leja, Miłosz Skowroński.

Szkoła Podstawowa w Myśliwcu

Absolwenci: Patrycja Balawajder, Seweryn Plewa, Karol Cisło, Oliwia Tykarska, Otylia Słupska.
Uczniowie klas IV-VII: Julia Adamek, Weronika Baran, Emilia Barańska, Amelia Jamroży, Monika Rzepecka, Julia Filak, Krzysztof Kotłowski, Ignacy Plewa, Dominika Witkowska, Julia Balicka, Bartosz Donarski, Liliana Frątczak, Agata Kołodziejska, Zuzanna Lipińska, Michał Wiliński, Malwina Balińska, Izabela Barszczyk, Nerea Carreton-Feter, Marta Ciupak, Alan Narewski, Krzysztof Sądowski, Milena Kilanowska.

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja z Ryńska w Ryńsku

Absolwenci: Filip Cikowski, Zofia Czerwińska, Amelia Iwańska, Julia Kiliszkiewicz, Arkadiusz Łęgowski, Zuzanna Miszewska, Jan Miszewski, Igor Tomaszewski, Julia Wiśniewska, Szymon Woźniak.
Uczniowie klas IV-VII: Mikołaj Kowalik, Michał Luntkowski, Rafał Prusiński, Nikodem Drapała, Stanisław Czerwiński, Katarzyna Jankowska, Sylwester Łasiński, Sebastian Falkiewicz, Dawid Gaweł, Oliwia Iwańska, Zuzanna Długozima, Blanka Kamińska, Nicola Szumacher, Szymon Tarkowski, Agata Brudz, Julia Cieślak, Katarzyna Gaweł, Zuzanna Kordunowska, Piotr Nędza, Michalina Siwek.

Szkoła Podstawowa im. gen. Tadeusza Kościuszki w Zieleniu

Absolwenci: Marcel Siałkowski, Maksym Siałkowski, Mikołaj Wasilewski, Marcel Cieślikowski, Karolina Dybka, Anna Górska, Aleksandra Jakóbczyk, Natalia Milanik.
Uczniowie klas IV-VII: Bartłomiej Bojarski, Weronika Jaworska, Martyna Krukowska, Nadia Michałek, Aleksandra Szymańska, Karol Żonakowski, Karolina Sieradzka, Julia Stępień, Patrycja Bartkowska, Andrzej Kamper, Lidia Kwiatkowska, Amelia Wyborska, Seweryn Kańczewski, Paweł Dąbrowski, Bartosz Brudło, Wiktoria Górska, Mateusz Krukowski, Jakub Maksim.

Galeria zawiera 28 zdjęć.

Czytany 1103 razy Ostatnio zmieniany piątek, 02 lipiec 2021 13:18

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top