Prowadzenie przetwórstwa w ramach działalności marginalnej, lokalnej i ograniczonej

Powiatowy lekarz weterynarii w Wąbrzeźnie informuje, że w dniu 1 grudnia 2022 r. odbędzie się bezpłatne szkolenie, organizowane przez Kujawsko-Pomorskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii we współpracy z Kujawsko-Pomorskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Minikowie w zakresie "Prowadzenia przewtórstwa w ramach działalności, lokalnej i ograniczonej (MLO)"

Szkolenie realizowane będzie w trybie on-line, skierowane jest do rolników i mieszkańców obszarów wiejskich planujących rozpoczęcie działalności MLO. Szczegóły szkolenia umieszczone są na stronie internetowej KPODR w Minikowie. Link do rejestracji https://kpodr.clickmeeting.com/prowadzenie-przetworstwa/register

Czytany 930 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 29 listopad 2022 11:49

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top