Spotkanie opłatkowe OSP Gminy Ryńsk

W piątek 9 grudnia 2022 roku w świetlicy w Pływaczewie, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią Covid-19, druhowie OSP Gminy Ryńsk spotkali się na opłatkowym spotkaniu.

Do Pływaczewa przybyli przedstawiciele wszystkich jednostek OSP z terenu gminy oraz zaproszeni goście: st. kpt. mgr inż. Robert Stasiak – Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Wąbrzeźnie, druh Jarosław Herbowski – Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP i druhna Lidia Czyżak - była Sekretarz Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP Gminy Ryńsk. Spotkanie otworzył Władysław Łukasik - Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP Gminy Ryńsk, następnie głos zabrał Robert Stasiak – Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Wąbrzeźnie. Obaj Panowie dokonali podsumowania roku, podziękowali nawzajem za całoroczną współpracę i realizację zadań na rzecz ochrony przeciwpożarowej oraz złożyli życzenia. W tym roku ponadto upamiętniono i doceniono wysiłek i pracę strażaków, którzy pomagali uchodźcom na granicy polsko-ukraińskiej.

Uczestnicy odśpiewali wspólnie kolędę i podzielili się opłatkiem składając sobie życzenia, a następnie w miłej i świątecznej atmosferze wszyscy zasiedli do wieczerzy wigilijnej, którą przygotowały Panie z KGW Pływaczewo.

autorem zdjęć w galerii jest Marek Motylski
galeria zawiera 42 zdjęć

Czytany 1180 razy Ostatnio zmieniany środa, 14 grudzień 2022 10:43

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top