Informacja o możliwości skorzystania z transportu do lokalu wyborczego

Wójt Gminy Ryńsk uprzejmie informuje, że na podstawie art. 37e ustawy Kodeks Wyborczy w Urzędzie Gminy Ryńsk przyjmowane są zgłoszenia zamiaru skorzystania z prawa do bezpłatnego transportu do lokalu wyborczego i bezpłatnego transportu powrotnego.

Prawo do bezpłatnego transportu mają m.in. wyborcy niepełnosprawni o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, wyborcy posiadający orzeczenie organu rentowego o niezdolności do pracy lub zaliczeniu do grupy inwalidzkiej oraz wyborcy, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończą 60 lat.

Szczegóły w załączonej informacji Wójta Gminy Ryńsk (PDF).

Zgłoszenie zamiaru skorzystania z transportu do lokalu wyborczego (DOC)

Czytany 905 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 18 wrzesień 2023 05:15

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top