Informacja o wdrożeniu nowej usługi w e-Urzędzie Skarbowym - Rozliczenia

18 września 2023 r. udostępniona została w e-Urzędzie Skarbowym usługa „Rozliczenia”, w której podatnicy i płatnicy mogą zweryfikować salda i szczegóły rozliczeń z urzędem skarbowym. Usługa daje dostęp do informacji na kontach osób fizycznych.

Dzięki usłudze „Rozliczenia” użytkownicy mogą na bieżąco śledzić i weryfikować poprawność swoich rozliczeń. Użytkownik w swoich rozliczeniach zobaczy m. in. zaksięgowane i rozliczone dokumenty wymiarowe, wpłaty, pobrane odsetki, wpłaty zaksięgowane na KDW podatnika oraz informacje o wystawionych upomnieniach, tytułach wykonawczych, błędnych deklaracjach.

Zakres prezentowanych danych

Dane o rozliczeniach pochodzą z dwóch systemów informatycznych źródłowych SSP i Poltax2b Plus. W e-Urzędzie Skarbowym widoczne są wszystkie transakcje nierozliczone bez ograniczeń czasowych, natomiast transakcje rozliczone (powiązane) prezentowane są od 1 stycznia 2021 r. i maksymalnie z okresu ostatnich 5 lat.

Zachęcamy Państwa do korzystania z nowej usługi w e-Urzędzie Skarbowym.

Czytany 272 razy

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top