Świętuj 11 listopada przy gęsinie i wygraj nagrody

Jak co roku w ramach akcji ,,Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” zachęcamy mieszkańców regionu do rodzinnego świętowania Narodowego Święta Niepodległości. Relację z tego wydarzenia warto przysłać na nasz doroczny konkurs i zawalczyć o atrakcyjne nagrody. Na zgłoszenia czekamy do 22 listopada.

W konkursie na gęsinowe relacje mogą brać udział całe rodziny. Pokażcie państwo, jak wspólnie świętowaliście 11 listopada, przyrządzaliście smakowite potrawy z gęsiny i zasiadaliście rodzinnie do stołu. Osobną kategorię konkursu stworzyliśmy dla kół  gospodyń wiejskich. Jak co roku nagrodzimy autorów najbardziej kreatywnych prac – zaprasza marszałek Piotr Całbecki. Relacja może mieć formę filmu, prezentacji, albumu lub inną, zgodnie z inwencją uczestników.

Nagrodami w konkursie będą bony zakupowe do realizacji w sieci sklepów ze sprzętem gospodarstwa domowego o wartości:

• I nagroda – 2000 złotych
  • II nagroda – 1500 złotych
  • III nagroda – 1000 złotych
  • wyróżnienie – 500 złotych.

W tym roku również po raz drugi organizujemy konkurs na relację ze wspólnego świętowania dla kół gospodyń wiejskich. Zwycięskie koła otrzymają nagrody finansowe:

• I nagroda – 2500 złotych
  • II nagroda – 1500 złotych
  • III nagroda – 1000 złotych.

Na zgłoszenia czekamy od 13 do 21 listopada. Można je przesyłać pocztą tradycyjną na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, plac Teatralny 2, 87-100 Toruń, pokój 219 z dopiskiem ,,Konkurs na relacje gęsinowe”

Prace muszą spełniać wymogi techniczne określone w regulaminie konkursu. Konieczne jest też wypełnienie oświadczenia uczestnika konkursu i dołączenie go do pracy.

Dzieci i młodzież zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym z atrakcyjnymi nagrodami ,,Gęś w kosmosie” (więcej).

Zapraszamy do udziału w konkursach i życzymy powodzenia.

Czytany 397 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 14 listopad 2023 08:47