Złote Gody  Państwa Marianny i Antoniego Rudzińskich

W dniu 1 września 2014 r. w Urzędzie Gminy odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

przyznanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w 50 rocznicę ślubu Państwu Mariannie i Antoniemu Rudzińskim z Małych Radowisk oraz Państwu Stanisławie i Franciszkowi Wessel z Pływaczewa. Podniosłego aktu dekoracji Medalami dokonał Pan Władysław Łukasik – Wójt Gminy Wąbrzeźno. Pan Wójt złożył Szanownym Jubilatom serdeczne gratulacje oraz podziękowania za zaangażowanie w tworzenie trwałego związku opartego na miłości, szacunku i odpowiedzialności, a także życzenia zdrowia i dalszej pomyślności. Państwo Rudzińscy wychowali dwoje dzieci i doczekali się pięciorga wnuków. Państwo Wessel wychowali sześcioro dzieci i doczekali się czternaściorga wnuków i trojga prawnuków.

Czytany 2181 razy

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top