Rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego

W okresie od 1 lutego do 19 maja 2017 roku w szkołach podstawowych i gimnazjach zlokalizowanych na terenie Gminy Ryńsk odbył się konkurs ekologiczny polegający na zbiórce zużytych odpadów elektrycznych i elektronicznych, baterii i nakrętek od butelek. W konkursie wzięli udział uczniowie z 31 klas szkół podstawowych i gimnazjum.

O zwycięstwie decydowała największa liczba punktów, w przeliczeniu na jednego ucznia.
Na podstawie rozliczeń Szkolnych Koordynatorów Konkursu, Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę, którym została klasa II Szkoły Podstawowej w Jarantowicach. Drugoklasiści uzbierali 9.702,22 pkt/ucznia.
Nagrodą w konkursie były środki finansowe na realizację wycieczki o charakterze przyrodniczym lub ekologicznym. W ramach nagrody uczniowie zwycięskiej klasy pojechali na wycieczkę do Trójmiasta, gdzie z przewodnikiem zwiedzali Akwarium Gdyńskie, Kościół Mariacki i Gdański Ogród Zoologiczny, spacerowali Skwerem Kościuszki, sopockim molo oraz "Drogą Królewską".

konkurs ekologiczny fontanna konkurs ekologiczny plaza konkurs ekologiczny molo
Czytany 2164 razy Ostatnio zmieniany piątek, 07 lipiec 2017 12:33

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top