Tłusty czwartek w Domu Samopomocy we Wroniu

8 lutego 2018 roku Środowiskowy Dom Samopomocy we Wroniu oddział Gminy Ryńsk odwiedziły panie z KGW we Wroniu, które wraz z uczestnikami ośrodka przygotowywały faworki oraz oponki z okazji tłustego czwartku.

Po wspólnym pieczeniu wszyscy zajadali z apetytem smaczne faworki, oponki oraz pączki ciesząc się, że w ten jeden dzień jest taki przyjemny zwyczaj. To był naprawdę bardzo słodki dzień w Środowiskowym Domu Samopomocy we Wroniu.

Czytany 298 razy

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: 8uj4g63pcd

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top