Główne inwestycje Gminy w 2013 roku

W 2013 roku zrealizowano kolejne inwestycje gminy w zakresie infrastruktury oświatowej, rekreacyjnej i sportowej.


Oddano do użytkowania budynek sanitarno - szatniowy przy boisku sportowym w Ryńsku oraz wykonano nadbudowę budynku szkolnego w Jarantowicach. Po raz pierwszy w naszej gminie urządzono place zabaw z elementami fitness w trzech miejscowościach: Ludowice, Sosnówka i Węgorzyn. Wyposażono również boiska w miejscowościach Myśliwiec, Stanisławki i Wałycz.
W dalszym ciągu kontynuowane są inwestycje w bazę społeczno-kulturalną: przebudowano na świetlicę budynek we Wroniu, przeprowadzono remont świetlicy w Trzcianie oraz wymieniono pokrycie dachowe budynku w Czystochlebiu.

Trwa budowa budynku obsługi turystycznej z bazą noclegową w Ośrodku Wypoczynkowym w Przydworzu. Kontynuowano również inwestycje w zakresie infrastruktury technicznej. Wybudowano nową sieć wodociągową wraz z przyłączami w miejscowości Ryńsk o łącznej długości ok. 8,2 km.
W bieżącym roku wykonano nawierzchnie asfaltowe na drodze Wałycz - Myśliwiec o długości 2,2 km oraz na odcinku drogi z Myśliwca do Sitna o długości ok. 2 km.  

Rozbudowa budynku szkolnego w Jarantowicach 004 Oddano do użytkowania budynek sanitarno - szatniowy przy boisku sportowym w Ryńsku 006
Przeprowadzono remont świetlicy w Trzcianie Świetlica we Wroniu Modernizacja drogi gminnej w Myśliwcu na odcinku 2060 m Wykonano nawierzchnie asfaltowe na drodze Wałycz - Myśliwiec
       
Czytany 2762 razy Ostatnio zmieniany piątek, 30 grudzień 2016 21:43

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top