Kolejne nagrody Wójta Gminy Ryńsk dla sportowców

Kolejne nagrody Wójta Gminy Ryńsk dla sportowców

Wójt Gminy Ryńsk wręczył kolejne nagrody za wyniki sportowe osiągnięte w 2021 roku. Nagrody otrzymały Mieszkanka Rozgardu, Oliwia Imiałek za zdobycie Wicemistrzostwa Województwa Kujawsko-pomorskiego w pływaniu, które zdobyła podczas Indywidualnych Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Bydgoszczy oraz Mieszkanka Orzechowa Zuzanna Barańska za zdobycie Wicemistrzostwa Polski Polskiej Federacji Kyokushin Karate.

Czytany 333 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 07 lipiec 2022 07:06

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top