Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Gminy Ryńsk

Miło nam poinformować, że Gmina Ryńsk otrzymała dofinansowanie w kwocie 149.500,00 zł na realizację projektu pn. „Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Gminy Ryńsk” w projekcie grantowym pt. „E-AKTYWNI MIESZKAŃCY WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO I ŁÓDZKIEGO” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lat 2014-2020, Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.

Celem głównym projektu jest podniesienie poziomu kompetencji cyfrowych mieszkańców, niezbędnych do skutecznego korzystania z mediów cyfrowych w celach zawodowych, edukacyjnych i rekreacyjnych.

Osoby powyżej 25 roku życia będą mogły wziąć udział w jednym z trzech modułów szkoleniowych:

  1. „Mój biznes w sieci”,
  2. „Moje finanse i transakcje w sieci”,
  3. „Rolnik w sieci”.

Szkolenia dla mieszkańców gminy są bezpłatne.
Uczestnicy szkoleń nabędą umiejętności informacyjne, komunikacyjne, rozwiązywania problemów czy korzystania z usług w sieci. W ramach projektu przeszkolonych zostanie 267 osób oraz zakupiony zostanie sprzęt komputerowy niezbędny do przeprowadzenia szkoleń tj. 12 laptopów.

Okres realizacji projektu 01.09.2018 r. - 31.07.2019 r.

Informacje dotyczące zapisów na szkolenia pojawią się wkrótce na naszej stronie.

 

Czytany 11981 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 18 październik 2018 06:13

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top