piątek, 29 październik 2021 00:00

Rozwój infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w Przydworzu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Loga UE 3

 

W ramach inwestycji na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Przydworzu wybudowano budynek wypożyczalni z zapleczem oraz zakupiono wyposażenie i sprzęt wodny. Ponadto wybudowano pomost z materiału kompozytowego o łącznej długości 140 m wraz z ławkami oraz wykonano nawierzchnię dróg wewnętrznych z kostki betonowej o łącznej długości około 1,7 km.

Inwestycja realizowana jest w ramach RPO WK-P na lata 2014 – 2020, Działanie 6.5 Rozwój potencjału endogenicznego regionu, Schemat: Rozwój infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w otoczeniu zbiorników i cieków.

 

Rozwoj infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w Przydworzu 1Rozwoj infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w Przydworzu 2Rozwoj infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w Przydworzu 9Rozwoj infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w Przydworzu 3Rozwoj infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w Przydworzu 4Rozwoj infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w Przydworzu 10Rozwoj infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w Przydworzu 5Rozwoj infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w Przydworzu 6Rozwoj infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w Przydworzu 11Rozwoj infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w Przydworzu 7Rozwoj infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w Przydworzu - tablica informacyjna

Czytany 1259 razy

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top