Czas dorastania szansą na przyszłość

Od maja gimnazjaliści z Myśliwca, Ryńska i Zielenia uczestniczą w projekcie "Czas dorastania szansą na przyszłość" współfinansowanym przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Uczniowie biorą udział w zajęciach rozwijających z matematyki, fizyki, biologii, języka angielskiego, zajęciach dydaktyczno-wyrównawczych z geografii, chemii i języka niemieckiego, zajęciach z zakresu edukacji ekologicznej i patriotycznej, zajęciach artystycznych oraz przygotowujących do egzaminów gimnazjalnych z przedmiotów przyrodniczych, matematyki i języka angielskiego. Gimnazjaliści korzystają z wyjazdów edukacyjnych do teatru, opery, na warsztaty i pokazy naukowe. W szkołach organizowane są przedstawienia teatralne, koncerty, żywe lekcje historii i spotkania autorskie.Gimnazjaliści w małych grupach i w sposób praktyczny poszerzają swoją wiedzę i umiejętności. Uczestnicy zajęć artystycznych prezentowali już efekty swojej pracy podczas przedstawienia "Różne oblicza miłości na kartach lektur szkolnych", występów tanecznych i muzycznych podczas uroczystości szkolnych. Natomiast efektem pracy uczniów uczestniczących w zajęciach z zakresu ekologii, patriotyzmu i informatyki będą ścieżki edukacyjne, plakat, broszura i strona internetowa o walorach Gminy Wąbrzeźno.  

zajęcia informatyczne żywa lekcja historii zajęcia z języka angielskiego
zajęcia z matematyki zajęcia z matematyki2 ścieżka ekologiczna
     
wyjazd do teatru
Czytany 1971 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 08 styczeń 2017 11:49

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top