Uroczystość Złotych Godów Państwa Wandy i Bronisława Król

14 maja 2014 r. w Urzędzie Gminy Wąbrzeźno odbyła się uroczystość Złotych Godów Państwa Wandy i Bronisława Król z Zaradowisk.

Jubilaci zostali uhonorowani medalami za długoletnie pożycie małżeńskie przyznanymi przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. W imieniu Prezydenta aktu dekoracji medalami dokonał Wójt Gminy Władysław Łukasik, składając równocześnie jubilatom gratulacje, podziękowania oraz życzenia kolejnych wspólnych lat w zdrowiu i szczęściu. Spotkanie z udziałem rodziny przebiegło w atmosferze pełnej wzruszeń i wspomnień. Państwo Król wychowali troje dzieci i doczekali się sześciorga wnucząt. 

Krol

Czytany 2821 razy

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top