czwartek, 23 lipiec 2020 00:00

XIX edycja Programu Stypendiów Pomostowych

Zapraszamy zdolnych, ambitnych maturzystów ze wsi i małych miejscowości, pochodzących z niezamożnych rodzin, którzy chcą studiować. W roku akademickim 2020/2021 czekają na Was stypendia pomostowe na I rok studiów w wysokości 500 zł miesięcznie, które będą wypłacane przez 10 miesięcy.

Konkurs ma na celu promowanie wśród młodzieży, w szczególności uczniów szkół ponadpodstawowych oraz studentów uczelni wyższych o profilu rolniczym, bezpiecznych zachowań związanych z pracą na terenie gospodarstwa rolnego.

Współorganizatorami Konkursu są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, Fundacja PGE, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Państwowa Inspekcja Pracy, patronem medialnym – TVP Info.

poniedziałek, 13 lipiec 2020 00:00

Przetarg nieograniczony na kupno drewna

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane kupnem drewna na ustny przetarg nieograniczony, który odbędzie się 16 lipca 2020 r. o godz. 9.00 w świetlicy w Przydworzu.

Więcej informacji na temat przetargu znajdą Państwo pod adresem https://wabrzezno.bip.net.pl/?a=7761.

Przetarg obejmuję następujące pozycje:

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wąbrzeźnie przesyła w załączeniu stanowisko Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie z dnia 19 marca 2020 roku (znak pisma: B-BK-547-47/20), dotyczące koniecznego zakresu mycia i dezynfekcji instalacji wentylacyjnej i klimatyzacyjnej w obiektach użyteczności publicznej w związku możliwością rozprzestrzeniania się wirusa SARS–CoV-2.

wtorek, 07 lipiec 2020 00:00

Frekwencyjna bitwa o wozy – druga tura

Gminy do 20 tys. mieszkańców uprawnione są do ubiegania się o możliwość otrzymania wozu strażackiego

wtorek, 07 lipiec 2020 00:00

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

W dniu 29 maja 2020 roku Rada Gminy Ryńsk podjęła Uchwałę Uchwała nr XVII/149/2020 w sprawie Zasad i trybu postępowania w sprawie udzielania oraz rozliczania dotacji na dofinansowanie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Ryńsk.
CZYTAJ WIĘCEJ NA STRONIE

skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP