Odznaczenia Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie

W dniu 20 marca 2014 r. dwie pary Jubilatów z terenu Gminy Wąbrzeźno odebrały medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

Odznaczenia przyznane przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego w 50 rocznicę ślubu Państwu Alinie i Stanisławowi Kondraciewiczom oraz Państwu Danieli i Adamowi Sobczakom wręczył Władysław Łukasik – Wójt Gminy. Jednocześnie złożył Jubilatom gratulacje, podziękowania za wkład włożony w budowanie trwałego związku i wychowanie dzieci oraz serdeczne życzenia dalszych szczęśliwych lat w zdrowiu i pomyślności.
Państwo Kondraciewicz wychowali czworo dzieci i doczekali się sześciorga wnucząt. Państwo Sobczak natomiast wychowali dwoje dzieci, doczekali się dwojga wnucząt i jednego prawnuka. Uroczystość, podczas której Jubilatom towarzyszyły rodziny przebiegła w pogodnej atmosferze pełnej wspomnień i wzruszeń.  

Kondraciewicz Sobczak

Czytany 3117 razy

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top